צרו איתנו קשר
03-6887090
שלוחה 0
ייעוץ אישי
למתעניינים בלימודים
03-688-7090
שלוחה 102
לימודי אומנות:
מכללת מנשר ו'עברית' - חנות הספרים הדיגיטלית שמחים להציג את השקת האפליקציה: תיבת נח מחלקת מנשר לאומנות
06.03.13
מכללת מנשר ו'עברית' - חנות הספרים הדיגיטלית שמחים להציג את השקת האפליקציה: תיבת נח
 
 "מעשה בבחור יוצא דופן, לא גנב, לא רמאי, או שקרן בשום אופן... בחור ממוצע ופשוט שאפשר בו לבטוח, איש צדיק ותמים, מין טיפוס כזה... נח"
 
אפליקציה אינטראקטיבית חדשה מבית "עברית לילדים" לסיפור התנ"כי:
תיבת נח

האפליקציה החדשה היא פרי שיתוף פעולה של "עברית" ובית הספר "מנשר" שערכו תחרות בקרב הסטודנטים מהחוגים לכתיבת ספרי ילדים ואיור

 
מיזם "עברית לילדים" משיק סדרת אפליקציות חדשות לילדים סביב סיפורי התנ"ך והספר הראשון שמושק השבוע הוא של הסיפור התנ"כי המוכר מספר בראשית - "תיבת נוח". בהמשך תצא גם האפליקציה לסיפור "דוד וגוליית".
הספרים הופקו במסגרת שיתוף פעולה של "עברית" עם בית ספר מנשר במסגרתו לומדים סטודנטים מהחוג לכתיבת ספרי ילדים בהנחיית נורית זרחי, וסטודנטים מהקורס לאיור בהנחיית יאנה בוקלר. לאחר סיום הכתיבה נילי אשרוב ערכה את הסיפורים והאיורים, ובין הסטודנטים נערכה תחרות. הזוכים במקום הראשון זכו באיפד מתנת מיזם "עברית" ובהפקת הספר שכתבו ואיירו לאפליקציה שמשווקת לקהל הרחב. הזוכות במקומות הראשונים הן סיון שיקנג'י אשר כתבה את הסיפור ואלינור נחאיסי אשר איירה אותו.
"תיבת נח" היא אפליקציה מקסימה המבוססת על אחד מסיפורי התנ''ך הידועים והאהובים ביותר. הטקסט הכתוב בחרוזים מלאי הומור, מתאר את סיפור ההישרדות המופלא של נח, משפחתו והחיות שאסף בתיבה, כשהמבול כיסה את כל הארץ. באמצעות מסך המגע, מפעילים הילדים את הדמויות של הסיפור המקראי והן מתעוררות לחיים בקול ותנועה.
האפליקציה מכילה מגוון דרכים אינטראקטיביות לקריאה ומשחק, הממחישות את סיפור תיבת נח תוך כדי למידת אחד מהסיפורים החשובים והיפים בתנ"ך: ניתן ללחוץ על הדמויות ולגלות מה הן עושות, לעזור לחיות למצוא את בני זוגן ולהכניסן יחד לתיבה, לעזור לנוח להשלים את חלקי התיבה בפאזל, לשחק במשחק הזיכרון עם דמויות מהסיפור בשלוש רמות קושי, להטות את המכשיר ולראות איך התיבה שטה הלוך וחזור בין גלי המים הסוערים ואפילו ניתן לבחור האם רוצים לשמוע את הסיפור שמוקרא על ידי קריינית או לקרוא אותו לבד.
 
"תיבת נח" מצטרפת לאפליקציות ספרי הילדים האחרות מבית "עברית לילדים": "איפה המפלצת שלי", "הצב של אורן", "אבא עושה בושות", "פילים בכל הצבעים", "תזמורת מפלצות הקצב", "אין אריות כאלה", "שירי ביאליק", "איה! אווץ! אווה!", "סיר הסירים" ו"ציפור הנפש".
 
"עברית לילדים" הינו חלק ממיזם "עברית" שהשיק גם אפליקציה שמאפשרת קריאת ספרים בעברית במכשירי האייפד. יותר מ- 100,000 משתמשים הורידו אותה עד כה, ועשרות אלפי ספרים כבר נרכשו באמצעותה.
 
לסרטון הדגמה: לחצו כאן
יועץ המחלקה יחזור אליך
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
דרך הגעה:
תחום:
לימודי אומנות:מתוך התערוכה - ערי אטום של מיכל רובנס
//מתוך התערוכה - ערי אטום של מיכל רובנס
יום פתוח
יום א' 26.5.13

החל מהשעה 17:00