http://old.minshar.org.il/%C3%97%C2%A6%C3%97%C2%99%C3%97%C2%95%C3%97%C2%A8_%C3%97%C2%A4%C3%97%C2%99%C3%97%C2%A1%C3%97%C2%95%C3%97%C2%9C/8/37 לימודי ציור | לימודי פיסול | מנשר
צרו איתנו קשר
03-6887090
שלוחה 0
ייעוץ אישי
למתעניינים בלימודים
03-688-7090
שלוחה 102
לימודי ציור פיסול:אביב מעוז, סיוון יחזקלי וירון חביב
אביב מעוז, סיוון יחזקלי וירון חביב

 

המחלקה לאמנות - גם בפייסבוק.
להצצה ניתן ללחוץ כאן

במחלקה לאמנות פלסטית במנשר אנו שואפים לתת את התשתית הטובה ביותר לחשיבה ויזואלית, לא כל שכן לחשיבה עצמאית, נועזת וחתרנית. מהותה של המחלקה לאמנות במנשר היא להבין את הצורך והדחף ליצירה, לתת להם במה ולהפוך אותם לשפה חזותית אישית – חיה ומעניינת. במחלקה לאמנות פלסטית במנשר נלמדים בין השאר : לימודי רישום, לימודי ציור, לימודי פיסול, לימודי ווידאו ארט ועוד.

מסלול לימודי אמנות במנשר הינו מסלול לימודי תואר ראשון. תואר בלימודי אמנות במנשר הוא למעשה גם תואר בציור ו/או תואר בפיסול. לימודי תואר בציור ופיסול נמשכים כארבע שנים בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה או מסלול של לימודי תעודה. (לימודי האוניברסיטה הפתוחה נלמדים בבניין מנשר הממוקם במרכז תל-אביב).

השנה הראשונה של לימודי ציור / לימודי פיסול, היא שנת יסודות בה יילמדו מושגים הכרחיים כדי ל"דבר" את שפת האמנות ויכללו לימודי רישום, לימודי ציור על בד בצבעי שמן, לימודי ציור בעבודה עם מצלמה ותוכנות מחשב, לימודי פיסול וחשיבה תלת מימדית ואת תולדות האמנות.בתוך כך מושגים בקו, כתם, צורה, נפח, קומפוזיציה, אור, חלל ומרחב ילומדו ויתורגלו.

בשנה השנייה של תואר בציור / תואר בפיסול ועד לסוף התואר, יוכל הסטודנט לבחור יותר ויותר את תחומי עניינו ועיסוקו האמנותי וללמוד מגוון קורסים גם ממחלקות אחרות במנשר כגון: לימודי וידאו ארט, לימודי מיצג, ועוד.

המפגש עם כלי הביטוי השונים נועד לאפשר לכל סטודנט להתנסות ולבחור את הטכנולוגיה באמצעותה יתבטא בצורה המדויקת והנכונה לו ביותר. בשנה הרביעית של לימודי ציור / לימודי פיסול, הסטודנט יקבל חלל עבודה אישי בו הוא יוכל לפגוש אמנים לפי בחירתו בתוך חלל העבודה שלו. כמו כן יעבוד הסטודנט ויתמקד לקראת תערוכת סוף התואר באמנות. התערוכה הינה תערוכה של המחלקה לאמנות שנערכת במקביל לשאר המחלקות של מנשר והיא תהיה פתוחה לציבור.

במערך לימודי ציור / פיסול במנשר, ישנו מארג אנושי מגוון שתפקידו לייצג מספר רב של עמדות ותפיסות בכדי שהסטודנט ייחשף למספר רב ככל האפשר של דעות ואפשרויות. המרצים במחלקה לאמנות הם כולם אמנים פעילים ומעורים בשדה האמנות הישראלי.

הלימודים במחלקה נערכים בכיתות קטנות יחסית של עד 20 איש, כך שהיחס הוא אישי לכל תלמיד ועבודתו. בבית הספר עצמו ישנם מאות סטודנטים משדות עבודה אחרים (קולנוע, כתיבה, תאטרון ועוד) וישנן הזדמנויות רבות בהן לומדים יחדיו ונחשפים למתודות עבודה וחשיבה רבות ושונות. כמו- כן בבית הספר תנאים לעבודה על תוכנות מתקדמות, מדפסות, חדרי צילום (חדרי חושך ומעבדות), ציוד, מצלמות שניתן להשאיל וחדרי עריכה.

מלבד ללימודי תואר בציור / תואר בפיסול המעשיים וסדנאות העבודה, ישנן במחלקה לימודים תאורטיים בהם ילמדו מגמות מרכזיות באמנות המערבית ובאמנות הישראלית, מושגים בחשיבה על ביקורת תרבות ואסטתיקה. המטרה היא לפתוח לאמן העתידי את האופקים ככל הניתן, להעשיר את עולמו ולספק מענה לסקרנות ולמחקר בתחום.

 

חדשות
מחלקת לימודי אמנות
22.04.12
ברכות לאיה גוזנר
בוגרת המחלקה לאמנות, איה גוזנר, משתתפת בתערוכת "זהו פרצופה של המדינה" בגלריה המרכזית בתחנה המרכזית החדשה, קומה 5. הפתיחה ב-22.4.12 בשעה 20:30. התערוכה תימשך עד ה-20 למאי.קראו עוד...
מחלקת לימודי אמנות
18.03.12
ברכות לשרון מוספי
ברכות לשרון מוספי, מחלקת אמנות שנה ד', שזכתה במקום שני בתחרות "האמן המבטיח" של עיתון כלכליסט, בתחרות השתתפו סטודנטים נבחרים מכל בתי הספר לאמנות בארץקראו עוד...
ברכות לנטע ליבר שפר מחלקת לימודי אמנות
31.01.12
ברכות לנטע ליבר שפר
 ברכות לנטע ליבר שפר,מרצה במחלקת כתעבה על תערורכתה בגלריית בינט.
פתיחה ב-9/02/12

קראו עוד...
יועץ המחלקה יחזור אליך
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
דרך הגעה:
תחום:
לימודי ציור פיסול:גיל סיטון, שנה א', אמנות- "מערכת השתן", הומאז' לקיקי סמית' ותמרה קוסטיאנובסקי
//גיל סיטון, שנה א', אמנות- "מערכת השתן", הומאז' לקיקי סמית' ותמרה קוסטיאנובסקי
יום פתוח
יום א' 26.5.13

החל מהשעה 17:00